featured o mně

WHO IS THIS BETCH?

July 24, 2013Epic Betch Kristýna


My name is Kristýna and I'm a lifestyle/travel blogger. I was born in Czech republic. But I live in Thailand since 2012. 

    
Jmenuji se Kristýna a jsem lifestyle/travel blogger. Od roku 2012 žiji v Thajsku. A píši o tom, jaké je to žít jako cizinka v Asii, o našem cestování a thajských zvláštnostech.
I'm blogging about my travels but my main focus in on Thailand. And I'm trying to show that Thailand isn't just what we see in travel brochures.

I'm an interior designer. And I'm currently preparing our wedding. You can read about that in "Here Comes The Betch" posts.


V Bangkoku mám podnik s interior design a v současné době plánuji svatbu. Více informací o mém životě v Thajsku najdete ve starších rozhovorech, nebo třeba také v tomto 2 roky starém článku:


Na facebooku tohoto blogu najdete každý den nějaké fotky ze života v Thajsku a na instagramu najdete spíše střípky z mého osobního života:).


Děkuji za všechny komentáře, emaily a také za to že mě čtete! Pokud i vy píšete blog, nezapomeňte napsat link do komentáře pod jakýkoliv článek, ať mám také možnost vidět co píšete:).


I'm very greatful for all your comments!

Kristýna


xxx

Snapchat: FashionHouseCZ

You Might Also Like

2 comments

  1. Kristýnko to je super, že jsi si založila blog!!! ♥ Hrozně se těším na ty zážitky!!! :)

    The Beauty and Beast ♡

    ReplyDelete
  2. An amazing blog! Very clean and has personality. You should probably buy the domain to get more features :) I'm planning on starting a travel blog too. Right now I have a marketing one. www.shayannaveed.com

    ReplyDelete

Send me a message!