Fashion

O kolekcích z FashionHouse.cz - Nita

February 21, 2014Epic Betch Kristýna

černé šaty s průstřihy, módní blog, česká blogerka, nejlepší blog, nejlepší blog o módě, černé mini, černé minišaty, blog o módě, fashion blog, czech fashion blog, kde koupit, asijská módaChtěla bych Vám představit jednotlivé kolekce na mém eshopu :)

Veškeré věci, které na www.fashionhouse.cz nabízím, pochází z Thajska, kde také sídlím nejenom já, ale také můj eshop.


Většina věcí, které nabízíme, pochází přímo od místních návrhářů a návrhářek. Popravdě to obnáší spoustu práce, než najdu někoho, kdo je schopný mluvit slušně anglicky, plní to co slíbí a nesnaží se mě "oškubat" víc než ostatní, jen proto že jsem "farang" (tak tady říkají nám cizincům).

Jsou zde ohromné problémy s dochvilností a hlavně s kvalitou práce. Thajci rádi berou zkratky. A většina zkratek vede k nekvalitně odvedené práci.
Téměř vždy se mi stane, že když je moje objednávka hotová a dělám kontrolu produktů kus po kusu, vyřadím možná 20% rovnou na místě (a zbylých možná 5 procent až doma při druhé kontrole). Jen tak si můžu být 100% jistá, že zákazníkům zašlu vše v pořádku.


A také počet kusů skoro vždy neodpovídá :D. Je to až k pousmátí. Nikdy není kusů víc, ale vždy nějakých pár chybí.


Toto jsou moje trable, se kterými se každý den potýkám (důležité je také podotknout, že je těžké najít thajku, která nebude ze srdce nenávidět "farang" ženy - je zde jistá šílenost po bílé kůži a velká závist kvůli tomu dělá nemalé problémy).


Po několika doslova měsících schůzek jsem konečně narazila na pár návrhářek, se kterými nyní spolupracuji a ty Vám budu postupně představovat :).Návrhářka Nita

Nita je thajka pocházející z celkem movité rodiny. Vystudovala obor, který má k návrhářstvým hodně daleko. Ale jelikož peníze pro ní nejsou něco, o co by se musela snažit, rozhodla se, že bude dělat to, co jí baví a otevře světu svojí vlastní značku, kterou povede pod svým jménem.


Otevřela několik malých butiků po Bangkoku a stala se celkem úspěšnou návrhářkou.

Její styl je převážně sexy mini s odvážnými prvky. Tady jsou kousky, které se v ČR a SK nejvíce prodávají :) 

Černé mini šaty s výstřihem star: 
současná cena je 390,-,černé minišaty, fashionhouse, fashion house, fashionhouse.cz, šaty z fashion house, fashionhouse blog, český eshop, český e shop, eshop s poštovným zdarma, poštovné zdarma, fashion blog,černé šaty s průstřihy, módní blog, česká blogerka, nejlepší blog, nejlepší blog o módě, černé mini, černé minišaty, blog o módě, fashion blog, czech fashion blog, kde koupit, asijská módačerné šaty s průstřihy, módní blog, česká blogerka, nejlepší blog, nejlepší blog o módě, černé mini, černé minišaty, blog o módě, fashion blog, czech fashion blog, kde koupit, asijská móda ,černé minišaty, fashionhouse, fashion house, fashionhouse.cz, šaty z fashion house, fashionhouse blog, český eshop, český e shop, eshop s poštovným zdarma, poštovné zdarma, fashion blogVěřte nebo ne, ale tyhle šaty posílám z kolekce Nita do ČR a SK nejčastěji. Jsou mini, mají velký výstřih a celá záda jsou průhledná. To je očividně něco, co ve střední Evropě letí :) . Nabízela jsem je původně ve více barvách, ale černá se osvědčila nejlépe. Rozhodně to ale nejsou šaty, na které si troufne jen tak někdo.

černé šaty s průstřihy, módní blog, česká blogerka, nejlepší blog, nejlepší blog o módě, černé mini, černé minišaty, blog o módě, fashion blog, czech fashion blog, kde koupit, asijská móda ,černé minišaty, fashionhouse, fashion house, fashionhouse.cz, šaty z fashion house, fashionhouse blog, český eshop, český e shop, eshop s poštovným zdarma, poštovné zdarma, fashion blog, šaty formující postavu, zeštíhlující šaty, šaty vytvářející iluziElegantní délka, průstřihy, které zeštíhlijí figuru a vytváří dojem těla tvaru přesípacích hodin. Za mě rozhodně number one z téhle kolekce.                                                 Když si na ně vezmu sáčko, tak můžu klidně na meeting a odpoledne bez sáčka na drink. Materiál je elastický a pěkně obtáhne figuru:). Teď už k nim jen sehnat nějaký pořádný náhrdelník :)


Originální černé šaty s průstřihem: nyní za 459,-

Tyto šaty mají Nity oblíbený prvek - průstřihy na optické formování figury. Průstřihy jsou ale pokryty jemnou černou síťkou.


 černé šaty s průstřihy, módní blog, česká blogerka, nejlepší blog, nejlepší blog o módě, černé mini, černé minišaty, blog o módě, fashion blog, czech fashion blog, kde koupit, asijská móda, černé minišaty, fashionhouse, fashion house, fashionhouse.cz, šaty z fashion house, fashionhouse blog, český eshop, český e shop, eshop s poštovným zdarma, poštovné zdarma, fashion blog, šaty formující postavu, zeštíhlující šaty, šaty vytvářející iluzi  černé šaty s průstřihy, módní blog, česká blogerka, nejlepší blog, nejlepší blog o módě, černé mini, černé minišaty, blog o módě, fashion blog, czech fashion blog, kde koupit, asijská móda, bílé minišaty, bílé minišaty s výstřihem, minišaty s výstřihem, sexy minišaty, bílé sexy minišaty,černé minišaty, fashionhouse, fashion house, fashionhouse.cz, šaty z fashion house, fashionhouse blog, český eshop, český e shop, eshop s poštovným zdarma, poštovné zdarma, fashion blog, šaty formující postavu, zeštíhlující šaty, šaty vytvářející iluzi

Tohle sice nejsou šaty, které křičí "Nita", jako ostatní z její kolekce. Ale i tak si mě získaly.


 černé šaty s průstřihy, módní blog, česká blogerka, nejlepší blog, nejlepší blog o módě, černé mini, černé minišaty, blog o módě, fashion blog, czech fashion blog, kde koupit, asijská móda, černé minišaty, fashionhouse, fashion house, fashionhouse.cz, šaty z fashion house, fashionhouse blog, český eshop, český e shop, eshop s poštovným zdarma, poštovné zdarma, fashion blog, šaty formující postavu, zeštíhlující šaty, šaty vytvářející iluziJsou trochu dravější tím, že mají detaily zlatých bodáčků na přední straně šatů.

Přes břicho jsou nařasené, což může zakrýt sem tam nějaký faldík.

A záda mají velký výstřih. Velké plus je, že je může nosit slečna s malým i velkým hrudníkem a stále bude za hvězdu.
Děkuji za přečtení. Klidně do kometáře napiště, v jakých barvičkách byste chtěli Nity kolekci vidět :).Kristýna
xoxo

You Might Also Like

1 comments

  1. Wau, tak ty jsou nádherné! :) Na první šaty nemám prsa, ale jsou boží! Druhé mi příjdou na mojí malou postavu a krátké nohy moc dlouhé, ale ty třetí jsou naprosto nejdokonalejší! :) Líbí se mi černé, bílé, ale klidně bych investovala i do červených nebo třeba fialových :)

    ReplyDelete

Send me a message!