Asie Cestovani

Thajsko - Ladyboy, transvestité , gays a "šlapky"

February 26, 2014Epic Betch Kristýna

blog o Thajsku, Sirocco Bangkok, restaurace Bangkok, Lebua Bangkok, Lebua Thajsko, Sirocco Thajsko, The Dome Thajsko, blog o bangkoku, thajský blog, kam zajít v Bangkoku, co navštívit v Bangkoku, co navštívit v Thajsku, nejlepší místo v Bangkoku, kde se natáčela Pačba v Bangkoku, Pařba v Bangkoku,thajská kultura, thajsko, thajsko bez cestovky, thajsko na vlastní pěst, thajky, thajská seznamka, blog o thajsku, thajský blog, život v thajsku, cestování po thajsku, cestování bangkok, bangkok na vlastní pěst, ubytování bangkok, cestovní rádce bangkok, život v zahraničí, blog o cestování, blog o životě v Thajsku, práce v Thajsku, víza do Thajska, kadeřnictví, kadeřnictví v Thajsku, dovolená v thajsku, bydlení v thajsku, pláž v thajsku, dovolená v thajsku, dovolená phuket, maya beach, pláž z filmu Pláž, cestování na vlastní pěst, cestování bez cestovky, thajsko bez cestovky, ráj na zemi, pláž, thajská pláž, kam na dovolenou, maya beach, pláž maya beach, pláž phuket,dámské oblečení, dámské stylové oblečení, značkové oblečení, oblečení ze zahraničí, zahraniční eshop, eshop s poštovným zdarma, letní šaty, eshop s dámkým oblečením, eshop výprodej, dlouhé šaty, sexy mini šaty, černé šaty, zlaté doplňky, asijská móda, thajsko, dovolená v thajsku, dovolená v dubaji, thajsko na vlastní pěst, thajsko bez cestovky, dovolená v thajsku, dovolená v dubaji na vlastní pěst, dovolená v dubaji bez cestovky, dubaj bez cestovky, thajsko bez cestovky, češi v zahraničí, czech expat, stylové oblečení, eshop s levným oblečením, thajsko ladyboy, transvestita, bangkok, ladybou v bangkoku, ladyboy v thajskuVšichni lidé jsou si rovni, ale to vůbec neznamená, že jsme všichni stejní. Čím déle žiji v Asii, tím víc jsem si jistá, že naše myšlení je postaveno na úplně jiném vzorci, než myšlení některých jiných národů.


Nesnažím se tvrdit, že my nebo oni jsou ti co myslí správně. Ale rozhodně vím, co je mému srdci blíž. Thajsko jako jedna z mála zemí, která celkem přijala transvestity jako běžnou věc. (transgender / ladyboy / shemale je jedno a to samé ).

Jsou tady braní jako každý jiný člověk, ale i tak se jim běžní thajci víceméně posmívají a vtipkují o nich.
Co ladyboy znamená?


Nevím, jestli je nutné vysvětlovat, kdo že je vlastně ladyboy... Ti co jsou ještě tak nevinní a nevědí co to znamená právě přijdou o veškeré iluze o životě :D.


Ladyboy je člověk, který se narodil jako muž a touží se co nejvíce svým vzhledem podobat ženě. Nejde pouze o převlíkání se do dámského oblečení. Většina ladyboyů se snaží docílit toho, že mají silikonové poprsí, silikonové pozadí a někteří dokonce uměle vytvořené dámské přirození. Píchají si ženské hormony, mají narostlé dlouhé vlasy a nosí push up kalhotky, nebo i legíny, aby jim to vytvořilo žensky vypadající nohy a botox kde to jenom jde.

Plastická operace pohlavních orgánů ale rozhodně není podmínkou. Někteří ladyboyové chtějí mít stále pánské přirození současně s žensky vypadajícím tělem.... (pokud Vám někdo z Vašich milých přátel v minulosti poslal ten rošířený vtípek, kdy zmáčknete na odkaz a otevře se Vám video, které nejde vypnout a musíte počítač vytáhnout ze zásuvky, tak jste pravděodobně narazili na video se záběrem  na dva spolu užívající si ladyboye v doprovodu písničky "you spin me round round baby round round :D )  

V Thajsku ladyboy uvidíte téměř vždy s příliš výrazným agresivním makeupem, příliš krátkou sukní, příliš vysokými podpatky a velmi nízkou morálkou. Evropané mají často názory stylu: "V Thajsku nepoznáš, jestli je to ženská nebo chlap, dej si pozor!" Ale tomu tak opravdu není.
Ladyboye poznáte to opravdu na první pohled
Z vyphotoshopované fotky možná ne, na živo ale jistě ano

- Ladyboyové jsou vysocí (ne tak jako ostatní malé thajky)
- Ať je ráno nebo noc - jsou oblečení stále jako prostitutky na lovu
- Nemluví normálně, ale šeptají, aby nebylo slyšet, že mluví jako muž
- Ohryzek na krku mají jako normální chlap (někdy ho ale mají také po plastice)
- Většinou mají v podpaží tmavé jizvy po plastice prsou
- Mají opravdu velké chodidla
- Buď nosí vysoké boty s průhlednou platformou, které vypadají jako z letvého striptýz baru a nebo nosí takovéhle pantoflíčky (protože neumí chodit na normálních podpatcích).


hrozné boty, ošklivé boty, boty s průhledným podpatkem
Boty s malým podpatkem, boty s peříčky


Takovéhle boty nosí pořád. A všude :). 10 ráno, nebo 10 večer.Většina ladyboyů si vydělává prostitucí. A kdo že za nimy jezdí? Na první pohled normální evropani. Že je někdo ladyboy ale neznamená, že musí být gay. 
blog o Thajsku, Sirocco Bangkok, restaurace Bangkok, Lebua Bangkok, Lebua Thajsko, Sirocco Thajsko, The Dome Thajsko, blog o bangkoku, thajský blog, kam zajít v Bangkoku, co navštívit v Bangkoku, co navštívit v Thajsku, nejlepší místo v Bangkoku, kde se natáčela Pačba v Bangkoku, Pařba v Bangkoku,thajská kultura, thajsko, thajsko bez cestovky, thajsko na vlastní pěst, thajky, thajská seznamka, blog o thajsku, thajský blog, život v thajsku, cestování po thajsku, cestování bangkok, bangkok na vlastní pěst, ubytování bangkok, cestovní rádce bangkok, život v zahraničí, blog o cestování, blog o životě v Thajsku, práce v Thajsku, víza do Thajska, kadeřnictví, kadeřnictví v Thajsku, dovolená v thajsku, bydlení v thajsku, pláž v thajsku, dovolená v thajsku, dovolená phuket, maya beach, pláž z filmu Pláž, cestování na vlastní pěst, cestování bez cestovky, thajsko bez cestovky, ráj na zemi, pláž, thajská pláž, kam na dovolenou, maya beach, pláž maya beach, pláž phuket,dámské oblečení, dámské stylové oblečení, značkové oblečení, oblečení ze zahraničí, zahraniční eshop, eshop s poštovným zdarma, letní šaty, eshop s dámkým oblečením, eshop výprodej, dlouhé šaty, sexy mini šaty, černé šaty, zlaté doplňky, asijská móda, thajsko, dovolená v thajsku, dovolená v dubaji, thajsko na vlastní pěst, thajsko bez cestovky, dovolená v thajsku, dovolená v dubaji na vlastní pěst, dovolená v dubaji bez cestovky, dubaj bez cestovky, thajsko bez cestovky, češi v zahraničí, czech expat, stylové oblečení, eshop s levným oblečením, thajsko ladyboy, transvestita, bangkok, ladybou v bangkoku, ladyboy v thajsku, thajsko ladyboy, transvestita, bangkok, ladybou v bangkoku, ladyboy v thajsku
Moje "kadečnice"


Za dva roky jsem narazila na několik ladyboyů, kteří nebyli přehnaně zmalovaní, nebo oblečení jako šlapka. Občas na ně narazíte, že pracují jako prodavačky, nebo kadečnice atd. Ladyboy nebo gay je v Thajsku ten nejlepší kadeřník. Článek o tom proč je tomu tak, si můžete přečíst zde


Moje "sestřička" ( ? ) v nemocnici byl ladyboy, moje "kadeřnice" také....a musím říct, že oba (obě?) odvádí dost dobrou práci :) .blog o Thajsku, Sirocco Bangkok, restaurace Bangkok, Lebua Bangkok, Lebua Thajsko, Sirocco Thajsko, The Dome Thajsko, blog o bangkoku, thajský blog, kam zajít v Bangkoku, co navštívit v Bangkoku, co navštívit v Thajsku, nejlepší místo v Bangkoku, kde se natáčela Pačba v Bangkoku, Pařba v Bangkoku,thajská kultura, thajsko, thajsko bez cestovky, thajsko na vlastní pěst, thajky, thajská seznamka, blog o thajsku, thajský blog, život v thajsku, cestování po thajsku, cestování bangkok, bangkok na vlastní pěst, ubytování bangkok, cestovní rádce bangkok, život v zahraničí, blog o cestování, blog o životě v Thajsku, práce v Thajsku, víza do Thajska, kadeřnictví, kadeřnictví v Thajsku, dovolená v thajsku, bydlení v thajsku, pláž v thajsku, dovolená v thajsku, dovolená phuket, maya beach, pláž z filmu Pláž, cestování na vlastní pěst, cestování bez cestovky, thajsko bez cestovky, ráj na zemi, pláž, thajská pláž, kam na dovolenou, maya beach, pláž maya beach, pláž phuket,dámské oblečení, dámské stylové oblečení, značkové oblečení, oblečení ze zahraničí, zahraniční eshop, eshop s poštovným zdarma, letní šaty, eshop s dámkým oblečením, eshop výprodej, dlouhé šaty, sexy mini šaty, černé šaty, zlaté doplňky, asijská móda, thajsko, dovolená v thajsku, dovolená v dubaji, thajsko na vlastní pěst, thajsko bez cestovky, dovolená v thajsku, dovolená v dubaji na vlastní pěst, dovolená v dubaji bez cestovky, dubaj bez cestovky, thajsko bez cestovky, češi v zahraničí, czech expat, stylové oblečení, eshop s levným oblečením, thajsko ladyboy, transvestita, bangkok, ladybou v bangkoku, ladyboy v thajsku v Thajsku, thajsko, ladyboy, ladyboyové, Pattaya, Ladyboy Pattaya, nurse ladyboy
Tento ladyboy je sestřička v Banglamung nemocnici a byl o dost milejší než normální sestry
blog o Thajsku, Sirocco Bangkok, restaurace Bangkok, Lebua Bangkok, Lebua Thajsko, Sirocco Thajsko, The Dome Thajsko, blog o bangkoku, thajský blog, kam zajít v Bangkoku, co navštívit v Bangkoku, co navštívit v Thajsku, nejlepší místo v Bangkoku, kde se natáčela Pačba v Bangkoku, Pařba v Bangkoku,thajská kultura, thajsko, thajsko bez cestovky, thajsko na vlastní pěst, thajky, thajská seznamka, blog o thajsku, thajský blog, život v thajsku, cestování po thajsku, cestování bangkok, bangkok na vlastní pěst, ubytování bangkok, cestovní rádce bangkok, život v zahraničí, blog o cestování, blog o životě v Thajsku, práce v Thajsku, víza do Thajska, kadeřnictví, kadeřnictví v Thajsku, dovolená v thajsku, bydlení v thajsku, pláž v thajsku, dovolená v thajsku, dovolená phuket, maya beach, pláž z filmu Pláž, cestování na vlastní pěst, cestování bez cestovky, thajsko bez cestovky, ráj na zemi, pláž, thajská pláž, kam na dovolenou, maya beach, pláž maya beach, pláž phuket,dámské oblečení, dámské stylové oblečení, značkové oblečení, oblečení ze zahraničí, zahraniční eshop, eshop s poštovným zdarma, letní šaty, eshop s dámkým oblečením, eshop výprodej, dlouhé šaty, sexy mini šaty, černé šaty, zlaté doplňky, asijská móda, thajsko, dovolená v thajsku, dovolená v dubaji, thajsko na vlastní pěst, thajsko bez cestovky, dovolená v thajsku, dovolená v dubaji na vlastní pěst, dovolená v dubaji bez cestovky, dubaj bez cestovky, thajsko bez cestovky, češi v zahraničí, czech expat, stylové oblečení, eshop s levným oblečením, thajsko ladyboy, transvestita, bangkok, ladybou v bangkoku, ladyboy v thajsku, ladyboy, ladyboy thajsko, ladyboy Pattaya, pattaya ladyboy, ladyboy v baru, transvestita, transgender thailand
Na Vaší dovolené spíš narazíte na ladyboye, který vypadá takhle. Šaty měl kratší než by měl, a tak občas vykouklo víc, než jsem potřebovala vidět.
Ve městech jako je Pattaya, nebo v částech Phuketu není nic zvláštního, když k Vám přiběhne ladyboy a začne Vám šahat na různá nevhodná místa a ještě si okamžitě vyhrne tričko a ukáže tu šílenou plastiku ( s takzvanými šilhajícími bradavkami). 

Je to pro ně jistý druh marketingu a snaží se tak nalákat zákazníky.Gayů a lesbiček je tady všude hodně. A nad tím se nikdo pozastavuje. Prostituce je zde braná jako běžná forma výdělku, ale to je kapitola sama o sobě.Nelituji, že jsem taková místa viděla, ale rozhodně je nevyhledávám :). Předpokládám, že budou naši nadšení, až si tenhle článek přečtou :D.Sawadeeka z Bangkoku!

Kristýna

xxx


You Might Also Like

6 comments

 1. V Pattaya jsem byla, takze naprosto presne vim, o cem mluvis :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Neni to uplne presne misto na dovolenou, ktere by si uzili normalni lidi, ze :D.

   Delete
 2. Nejsem si jistá jestli bych si od takového člověka nechala odebrat krev :D Já nevím, působí na mě strašidelně :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Uprimne byl jako sestricka fakt super. Vtipkoval se mnou, dokonce jako jeden z mala Thajcu vedel kde je CR. Hlavne proto, ze sleduje Miss World a cesky obcas vyhrajou. Takze mi ani to nabirani krve tolik nevadilo, kdyz mi k tomu rikal, jak jsme krasny :D.

   Delete
 3. Sawadeeka z Prahy :-) My narazili na jednoho laydyboye v restauraci na Koh Samui a bylo to zblízka opravu hodně poznat, hlavně kvůli ohryzku a hlubokému hlasu, ale byl fakt milej. Spíš moc nechápu chlapi, co s nima vlezou do postele. Na druhou stranu když jsem v Bangkoku viděla bělochy co seděli na večeři s tak 14 letýma klukama, už mě nepřekvapilo nic. Manžel je naivka a myslel si, že je to jeho syn, což vzhledem k tomu, jak se k sobě chovali nebyl :-D

  ReplyDelete
  Replies
  1. :D "Thailand - place where hopes for humanity goes to die"

   Delete

Send me a message!