Fashion

Dej mi dárek!

April 16, 2014Epic Betch Kristýna

Narazila jsem na super web o kterém bych se s Vámi ráda podělila, protože já jsem z něj nadšená. Je nový, ale postupem času se zlepšuje a je vidět, že jeho majitelé ho vytvářejí s láskou.

Funguje díky problému, který jste určitě už někdy zažili. Jsou Vánoce, nebo má někdo z Vašeho okolí narozeniny a vy nemáte tušení, jaký dárek vybrat. Stresujete se hodiny v obchodních domech a nakonec koupíte něco, jen aby se neřeklo. 


Na webovce www.dejmidarek.cz to ale vyřešili :). Každý si může na této stránce založit profil (buď přes email, nebo přes Váš facebook). Potom jednoduše pozvete Vaše přátele a kamarády. Oni se můžou podívat, co si přejete a vy se můžete podívat na to, co si přejí oni.

Když pak někomu chcete dát dárek, jednoduše ho zablokujete v jejich seznamu:).


Myslím, že jedna z největších výhod je také to, že Vám DejMiDárek ukáže, kdy má kdo z Vašich kamarádů a rodiny narozeniny a také za jak dlouho. Díky DejMiDárek.cz teď alespoň vím, že mám za měsíc a pár dní taky narozky :).geek, tshirt geek, tričko geek, bílé tričko, dej mi dárek
Už jen u samotných názvů kategorií jsem se zasmála - Ulov geeka

Je nutno podotknout, že věci na Dej mi dárek jsou prudce originální a hodně funky. Chtěla jsem Vám sem vybrat pár zajímavých produktů z jejich stránky, ale po vybrání téměř dvaceti jsem musela přestat a začít znovu :).  Vážně to stojí za prohlídnutí.

Najdete tam ale také kosmetiku, oblečení, knížky, elektroniku...a v podstatě od všeho něco:)www.dejmidarek.cz Vám nabízí výběr takovýhle super věciček a dá Vám i přímý odkaz na eshop, na kterém si danou věc můžete objednat.K tomu snad ani nemusím nic dodávat :D


Sada na odplatu Vašemu ex. Vše potřebné, ale co je hlavní - SLADĚNÉ!

Jedna z věcí, které jsem nikdy neviděla, ale teď to nutně potřebuji!


Vždy, když si koupím něco pro sebe, tak mi z toho krvácí srdce i peněženka. Když ale koupím někomu dárek, srdce mně hřeje a peněženka se usmívá :). Určitě to máte taky tak.


Je nejvyší čas i Vaši rodinu navést do dávání dárků, které ostatní opravdu využijí :).Dejte mi vědět, jestli Vás www.dejmidarek.cz taky dostal tak, jako dostal mě :).Sawadee ka dnes z Bangkoku!

Kristýna

xxx

You Might Also Like

1 comments

  1. Luxusní web to je ! Hned jsem se šla mrknout a prostě luxusní :33

    ReplyDelete

Send me a message!