Lifestyle

Velikonoce v Asii

April 19, 2014Epic Betch KristýnaV současné době mám 7 rozepsaných a téměř dokončených článků, bohužel (bohudík :) je teď hodně práce, a tak jsem ještě nenašla příležitost vše dokončit. Článek o Phi Phi Island, Phuket, Burj Al Arab, Singapuru, budhistickém svátku Songkran, Koh Samui, street food a Bangkoku.


Do komentáře mi můžete napsat, jaký článek si rádi přečtete nejdříve :). Pomůžete mi tak v rozhoupání k dokončení článku!


A teď už k Velikonocím. Velikonoce v ČR miluju. Ale sehnat pomlázku v Thajsku je celkem nad mé síly. A bambusem se zflákat nenechám :D. 

Thajci jsou převážně budhisté, takže je nějaké křesťanské svátky úplně nezajímají. Svých a ostatních převzatých svátků mají už tak hodně. Velikonoce jsou vidět jen na pultech v cukrárnách a v obchodech s evropským jídlem :).Měla jsem v hlavě nápad na velikonoční přání pro fanoušky FashionHouse.cz . Potřebovala jsem jen fixu, razítko mého eshopu a bílá vajíčka.... 


Velmi profesionální náčrt :)))

To by ale bylo až moc jednoduché, jít do obchodu, koupit to co potřebuji a jít domů tvořit můj DIY projekt. Takže se Bangkok spiknul proti mému velikonočnímu plánu a všude prodávali jen vajíčka hnědá a nebo vařená a na růžovo obarvená (v Thajsku mají tento systém barvení vajíček, každá barva signalizuje něco jiného. Například jsou uvařené na měkko, nebo na tvrdo.)


Trvalo mi jen 3 hodinky sehnat bílá vajíčka a dnes ráno jsem vajíčka pokresilila a nafotila. K mému překvapení tenhle mini projekt vypadá tak, jak jsem si představovala.Nejsem moc umělecky schopná, takže tohle byl pro mě opravdový výkon :D!


A když už ta fotka vyšla tak pěkně, rozhodla jsem se udělat velikonoční soutěž na fanouškovkém facebooku mého eshopu. Stačí když náš fanoušek sdílí velikonoční obrázek a tím se zařadí do slosování o tajemný šperk, který neukáži na našem FB pořádně až do dne slosování....

Pro čtenáře mého blogu jsem se ale rozhodla šperk ukázat už teď. Tím alespoň nebudete soutěžit o zajíce v pytli, ale o prstýnek ve vajíčku:).


Ve velikonočním vajíčku je slíbený šperkPrstýnek ve vajíčku
Dámy a pánové, představuji "pyšnou princeznu" :D
Pokud se tedy chcete zapojit, stačí jít na www.facebook.com/fashioneshop , stát se fanouškem a sdílet velikonoční obrázek na naší zdi :).


Prstýnků mám hned několik, takže se v pondělí můžete těšit na víc obdarovávání, než je zatím slíbeno :).


Děkuji za přečtení a komentáře :)!
Veselé Velikonoce přeji z druhé strany světa

Kristýna

xxx
You Might Also Like

0 comments

Send me a message!