Lifestyle

FashionHouse slaví 1. narozeniny!

July 08, 2014Epic Betch KristýnaUž víc než měsíc se nemůžu dočkat na to osudné datum 8.7.2014. Říká se, že pokud přežijete první rok podnikání, máte z půlky vyhráno. A dnes je to přesně rok, kdy jsme oficiálně rozjeli www.FashionHouse.cz .


Je mi jasné, že článků týkající se narozenin už máte plné zuby, ale tohle pro mě vážně něco znamená:).

Podnikání v cizí zemi, speciálně v Thajsku, kde je na jednu věc deset různých zákonů, které se vzájemně popírají, není nejjedoduší. Ale kdyby to bylo jednoduché, dělali by to přeci všichni :).

Upřímně se cítím, jak kdybych dnes převzala Oscara, nebo kdybych vyhrála Miss World, přesně takový mám dneska pocit. Když si uvědomím, že jsem začela z ničeho a kolik bylo okolo stresu a nikdy nekončící práce, tak mám takový ten hřejivý pocit.


Můj photoshop level 10 milionů :D . 


Čekala jsem, že bude trvat nejméně dva až tři roky, než budeme na úrovni, na které jsme teď. A za to můžu poděkovat hlavně Vám, kteří jste měli ve FashionHouse důvěru. Moc mě potěšila každá milá zpráva, kterou mi zákazníci poslali, každá fotografie, na které jsme označeni na instagramu, nebo kterou jste nám zaslali na email atd.Našli jste se :) ?


Jelikož pravděpodobně největším ukazatelem spokojenosti jsou hlavně zákazníci, kteří se k nám opakovaně vracejí, jednou za čas jsme takovému zákazníkovi vložili do balíčku nějaké to překvapení, jako třeba hodinky nebo tílko, abychom tak ukázali, že si našich zákazníků vážně vážíme.


Myslím, že někdo, kdo si od nás objednal v červenci 2013 a znovu až po novém roce, musel být hodně překvapen. Náš eshop se zdokonaloval ze začátku s každým odeslaným balíčkem. A dnes můžu říct, že bych si moc přála někde něco objednat a obdržet balíček, který by byl přesně takový, jaký odesíláme my:).


Mám už vypsaný list věcí, které budu měnit, co se designu týče a různých dalších vychytávek. Ale hlavně půjde náš eshop brzy mnohem, mnohem rychleji :) .


Navíc se budete moci na cokoliv zeptat prostřednictvím chatu, který bude zabudovaný do naší webové stránky:). Jelikož jsem ale věčně mimo kancelář, budu mít od půlky července dva další pomocníky, kteří se se mnou budou na chatu střídat a odpovídat na Vaše otázky. To znamená, že pokud se někdo chce například zeptat na něco, co se týká Thajska, stěhování se do zahraničí, cestování a ostatních osobních věcí, tak Vám na tomto chatu na takovéhle otázky nebudou schopni odpovědět. Chat na www.FashionHouse.cz bude na jakékoliv téma, které se týká eshopu :) .


Měla jsem letos v plánu velkou párty na oslavu prvních narozenin, bohužel je většina mých kamarádů učiteli, kteří teď mají prázdniny a tak téměř všichni odletěli na červenec do Evropy. Já jsem nakonec byla ráda, že mám čas alespoň na tuhle domácí oslavičku. Letos plná třpytek, tak bude třeba příští rok i ohňostroj :D.Tohle se bude vysávat ještě hodně dlouho:).


Duhový cupcake :)Děkuji za přečtení a komentáře!


Kristýna

xxx

You Might Also Like

12 comments

 1. Všechno nejlepší a jen tak dál!!
  A našla jsem seee, huráá! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dekuju :)! Mozna jsem mela tvoji fotku udelat protekcne vetsi, co :-/ :D

   Delete
 2. Přeji ti všechno nejlepší teda konkrétně všechno nejlepší FashionHousu!! Musím říct, že jsi udělala opravdu dobře, že jsi s tímto začala, miluji tvůj blog (dnes jsem zjistila, že jsem na tvých článcích asi závislá :D ) a tvůj eshop je taky super :) Doufám, že tě čeká ještě hodně dalších úspěšných let :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Puvodne jsem byla obrovsky odpurce toho mit blog, ale ted jsem moc rada. Dekuji za mily komentar, uz se to budu snazit neflakat :D.

   Delete
  2. Určitě to byl dobrý nápad začít s blogem ;)

   Delete
 3. Gratuluju ti k nádhernému úspěchu, sleduju tě od začátku a moc ti fandím! ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na tvuj blog take koukam :). Dekuju moc!

   Delete
 4. Krásné naroziny a spoustu dalších let s fashionhouse.cz!

  ReplyDelete
 5. Všechno nejlepší!

  http://nela-prochazkova.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 6. Přeji všechno nejlepší! a doufám, že blog bude mít spousty dalších narozenin :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Blog jeste narozeniny nemel:). Tohle jsou narozeniny meho eshopu www.FashionHouse.cz :) ale dekuji!

   Delete
 7. všechno nejlepsi a preji mnoho dalsich uspechu :) ja podnikám 7.měsíc ve stejné oblasti a je to práce, která mě baví a ráda bych, aby me v budoucnu živila (zatím jsem ještě na vš, takže to je jen takovy vedlejšák :))

  ReplyDelete

Send me a message!