Fashion featured

LONG SKIRT OUTFIT

July 27, 2014Epic Betch Kristýna
Konečně jsem se dostala k nějakému outfitovému postu :). Chystala jsem se na místní festival a potřebovala jsem na sebe něco, v čem mi bude pohodlně i ve 40 stupních když budu půl dne chodit.Neskutečně dlouho jsem hledala dlouhou sukni, která by mi hezky seděla. Nedávno mi konečně návrhářka doručila dlouho slibované sukně s vysokým pasek a dlouhým rozparkem. Sukně jsou pro můj eshop www.FashionHouse.cz , respektive pro naše zákaznice. Já jsem si samozřejmě ale už vzala od každé barvy jednu pro sebe O:-) .
Na focení jsem se vydala na místní plácek, který je takovým "street art studiem". Jak jsem již psala na mém instagramu , jedna ze zdí s graffiti se neustále mění velmi zajímavým způsobem. A to tak, že v podstatě svými přeměnami vypráví příběh. Například na fotce, kde vidíte chlupatou chobotnici s pankáčem, byla dříve jiná chobotnice, kyklop. Na kyklopovi ale týden po týdnu přibývaly žluté a červené stříkance (jako rány na těle). Až jednoho dne prostě obraz poraněného kyklopa zmizel (zůstalo pouze jeho oko, které teď stále vidíte na fotkách za mnou) a přibyla nová agresivní chobotnice právě v barvách, ve které byly původně rány na kykopovi. Teď je již jasné, že byl kyklop napadán právě touto chobotnicí a jsem zvědavá, co bude dál :).Tenhle plácek je naprosto boží místo. Každý den je plný thajských dětí, které vždy uklidí na stranu nepořádek, který tam lidé naházejí, aby měli místo na hraní.
Děti hrají celé dny fotbal jen v žabkách, někdy i bosé. Ale šťastnější děti byste těžko hledali.


Thajské děti, které pobíhají po ulicích, jsou převážně docela drsňáci, hlavně kluci. Mnohdy mají zlaté řetězy okolo krku a chodí jako pořádní gansteři už tak v šesti letech. Od malička mají vlastní zodpovědnosti a tak nějak dospějí prostě rychleji, než my vypiplaní evropané :).  Když na ně ale začnete mluvit, tak jsou stydliví stejně jako děti jinde na světě.Tenhle plácek je blízko od rušné silnice. Při focení jsme v podstatě zastavili provoz jedné lajny, protože auta, scootery i tuk tuky a kolemjdoucí se zastavovali, aby se podívali, co se tam děje :).

Moje nejoblíbenější fotka z celého dne :).Vážně jsem si focení moc užila a brzy nejspíš nafotím další jen outfitový článek:).

Děkuji za přečtení i komentáře a nezapomeňte si přidat FB tohoto blogu (pokud nemáte instagram a chcete vědět o novinkách na blogu:) www.facebook.com/fashionhouseczblog .

Kristýna

xxxBoty: Sandálky nude colour - Mel
Kabelka: Banana Republic
Náhrdelník: Mohito
Sukně: www.FashionHouse.cz


Pokud se Vám líbí sukně, nabízíme jí ve velikosti XS/S a M/L v tyrkysové, šedé a černé barvě.

Od dnešního dne až do konce měsíce je sleva na sukně z původních 399,- na 299,- včetně poštovného a dárku.
You Might Also Like

11 comments

 1. Nádherný outfit! :) Na tu sukni jsem koukala už u tebe na votocvohozu a strašně se mi líbila v kombinaci s tím bílým tílkem! :) Fakt krásné fotky :D

  ReplyDelete
 2. jsem z VV z fora....no máš pravdu.....dlohé sukně jsou krásné a příjemné na nošení...já jsem si koupila nedávno hned dvě...

  ReplyDelete
 3. Krásný outfit, sluší ti to moc :) A prostředí je úžasné!!
  cheap VOGUE

  ReplyDelete
 4. krásná sukně přemýšlím o koupě :)

  ReplyDelete
 5. ta sukně ti fakt sluší :)

  ReplyDelete
 6. love the pictures great outfit!
  xoxo
  Patinka

  www.patinkasworld.blogspot.com

  ReplyDelete

Send me a message!