Lifestyle

Last Night

November 29, 2014Epic Betch Kristýna

Už mám vše přestěhováno v novém bytě a dnes je ta poslední noc ve starém. Čím víc času trávím na nové adrese, tím víc mi starý byt přijde velikostí jako domeček pro panenky. Dnes si přijdu si jako dítě den před Vánoci, protože se nemůžu dočkat až si dám vanu při zapnuté myčce:)! 


Dnes jsem si prvně pořádně prošla celou budovu kam se stěhujeme a nemohu být štastnější. Několik posiloven, které v budově jsou, mě přesvědčily o tom, že mám rozhodně šanci každý den najít jednu, která bude úplně prázdná a kde si budu mít čas v klidu zaposilovat. Jsem hrozný sobec v tomto směru. V posilovně mi něco vždy v duchu říká, že chci použít zrovna ten stroj, na kterém je někdo jiný :D. A celkově mě lidé v posilovně znervózňují. Myslím, že je to docela normální i u ostatních (aspoň doufám, že nejsem jediná kdo to tak má:).

Možná je to také proto, že v posilovně rudnu do barvy přezrálého rajčete...a to také nemusí všichni vidět.

V novém domě jsem také našla dokonce dva plně vybavené dětské koutky a jedno venkovní dětské hřiště. Měla jsem sto chutí skočit do míčkového bazénu, který je tam pro děti připravený....(myslím, že se brzy na mém instagramu objeví úplně nenápadně má fotka mezi barevnými balónky, ale kdo by odolal).

Negativní věc je na nové adrese jen jedna a to je to, že u bazénu, na terasách ani v knihovně není veřejná wifi. Na druhou stranu tam alespoň budu mít jistotu, že nebudu surfovat na internetu, ale budu tam opravdu poctivě psát články na blog tak, jako mám v plánu, daleko od všeho pokušení, v krásném relaxačním prostředí.

Moje nová wifi-free oáza klidu na psaní článků


Zásoba na instagram

Za měsíc ze mě bude profík!Z nového bytu vidím na ten starý:).


V Bangkoku není člověk nikdy daleko od budhistického chrámu...překvapivě ale ani od křesťanského kostela.

Jak jsem už psala, bydlení ve vyšších patrech mám moc ráda, ale na druhou stranu je těžké najít byt, ve kterém se člověk necítí jako v krabici od bot. V novém bytě je tenhle boží strom o který se prý musím starat a jestli umře tak to bude pohroma, protože nový se tam musí osadit jeřábem... Je hezké, že mám pocit, že máme vlastně malou "zahradu" (:D), ale vzhledem k tomu, že mi v minulosti všechny rostliny poumíraly, včetně kaktusu, který uschnul...tak mám mírné obavy.

Mám strom! :D


V novém bytě jsme mohli už dávno být, bohužel zapojení internetu trvá několik dní. Protože moje i Stefanovo práce vyžaduje být nonstop online a jen na mobilu to vážně nestačí, tak jsme se rozhodli (i přes moje hlučné námitky), že vydržíme až do neděle. 

Teď sedím v prázdném bytě, kde je jen nábytek a můj kávovar (bez toho bych tady už dávno nebyla:). A v půlce psaní tohoto článku na nás zaklepal můj úžasný soused, téměř se slzami v očích a s flaškou v ruce, že musíme naše stěhování zapít.

Dnešní rozlučka s bytem měla být romantika...

Než se ukázal tenhle! :D

V županu a papučkách Vám posílá pusu...


On nám asi bude z celého domu chybět nejvíc. Velmi často se totiž dělo to, že většinou v sobotu nebo neděli ráno zaklepal na naše dveře. Samozřejmě s flaškou v ruce a stejně jako dnes - ve svém slavném županu. Je to jeden z nejvtipnějších lidí, které jsem kdy potkala... Ne nadarmo se říká, že nejlepší kamarádka je gay! Po chvíli se u nás v bytě sešlo 6 lidí, které pozval a z toho půlka byla Samovo ex. Sam je vážně speciální, takový ten člověk, kterého potkáte jen jednou za život :). 

I když naše první setkání nebylo úplně ideální...přeci jenom když se nastěhujete do nového bytu a nějaký člověk se Vám sám pozve v županu až k Vám do bytu a nehodlá odejít ani když se hodláte převlíct...tak možná budete chtít volat policii...ale jsem moc ráda, že jsem to neudělala :D. Od té doby jsme měli spousty bazénových párty, společné kafíčka na balkonech a nebudu lhát, čas od času jsem zahlédla Sama věšet prádlo na balkoně úplně nahého. 

Kdo má ale zájem o nudné sousedy, kteří si budou stěžovat, že boucháte dveřmi? O moc raději mám extrovertního gaye, který se občas promenáduje bez oblečení:).


Dvě hodinky s partou gayů a já umírám. Všechny břišní svaly mám odrovnané ze záchvatů smíchu a už se těším až ex-sousedy pozveme do novéhu bytu na grilovačku:).


Nový byt pro mě bude doufám nový začátek, co se týče organizace. Hodlám dělat pravidelné články, pravidelně hrát tenis, plánovat schůzky dva týdny předem....chodit spát jako normální lidé a také pracovat od - do. Do teď jsem totiž žila tak, že jsem neměla žádnou bariéru mezi volným časem a prací a vše se tak nějak prolínalo a myslím, že bych ze sebe dostala mnohem více, kdybych měla pevný řád. Po přečtení článku úžasné, krásné a úspěšné super ženy a blogerky Eva Glamzon ( www.glamazonblog.com ) jsem se rozhodla pořádně zasáhnout a snad mi to vydrží a výsledky se brzy někdě ukážou:). Pokud Evu ještě nečtete a nesledujete na instagramu, tak o hodně přicházíte. Stejně tak jako stojí za to sledovat další super ženu Táňu, která vede blog www.vanitytime.blogspot.com .

Pokud máte nějaké oblíbené blogerky, které jsou milovnice módy a všeho krásného, zajímavě píší a přitom stále vedou dobrou kariéru, tak se ráda inspiruji:)!


Děkuji za přečtení i komentáře:)


Kristýna

Nezapomeňte si přidat FB tohoto blogu, kam denně přidávám fotky, které jinde neuvidíte. www.fb.com/FashionHouseCZblog
You Might Also Like

6 comments

 1. Krásné fotky z prvního a posledního dne. :) Sam je hvězda. :D

  ReplyDelete
 2. Bezva fotky.

  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  ReplyDelete
 3. Boží ten nový dům! A soused ze starého taky :D a ten kulečník máte přímo v bytě, nebo v nějakých společných prostorech? Já myslím, že je uplně úžasné bydlet v takovémto typu domu, kde je prostě bazén, posilovna apod., to u nás nenajdeš, nebo o tom teda nevím, ale jestli to někde máme, tak se tam průměrný člověk nedoplatí..

  ReplyDelete
 4. Zvu tě na mou giveaway o super skřipce do vlasů :-) - http://talktomymoustache.blogspot.cz/2014/11/linziclip-giveaway.html

  ReplyDelete
 5. Obdivuji Tvoje nadšení do řádu a pořádku - v listopadu jsme se také přestěhovali do nového a měla jsem vymyšlené vzdušné hrady a zámky ... no co si budeme povídat, moc dlouho nevydržely :-(
  Tak ať to klapne!

  www.theclarkysworld.blogspot.cz

  ReplyDelete
 6. wau.. to je vyhlad a nie len jeden :) Pozývame ťa k nám na našu úúúžasnú súžať o naozaj hodnotné ceny :) LIPSTICKS JUNGLE GIVEAWAY

  ReplyDelete

Send me a message!