Fashion Lifestyle

THAJSKÝ YIN YANG PHOTOSHOOT

November 14, 2014Epic Betch KristýnaPo návratu z Londýna jsem pořád trochu mimo a nestihla jsem ještě napsat ani jeden článek. Tak alespoň přiložím fotky z posledního focení pro thajskou značku, o které jsem psala v jednom z předchozích článků:).

Outfity nejsou tak extrémní jako prvně, i když se mezi nimi najdou šaty s králíčky a sovami :). Tentokrát to bylo o hodně příjemnější, protože se fotilo uvnitř. Půlka focení byla zaměřená na oblečení, které jsem měla na sobě a druhá část byla jen tak pro radost společně s Jenny. Pořád tomu nemůžu uvěřit, že jsem se do takovéhle situace dostala, protože je to celé ve stylu uvolněného focení, jako k outfitovému článku na něčí blog a ne na nějakou oficiální page.

Důležité ale je, že jsme všichni spokojení. A prodej oblečení se jim údajně díky naším fotkám ohromně zvýšil...tomu říkám síla evropských rysů.

Několikrát jsem psala o tom, že v Thajsku a většině asijských zemí lidé touží po bílé pokožce. A tak jako jsou aplikace na fotografie, které Vás udělají na fotce opálenějšími, tak v Thajsku se vesele na fotky používají bělící aplikace. Měla jsem radost, jak už jsem hezky opálená a na fotkách z posledního focení jsem zase jako stěna :D.

Některé fotky jste již mohli vidět na mém instagramu, nebo na FB stránce tohoto blogu: www.facebook.com/fashionhouseczblog
A pár fotek ze zákulisí selfie-madness :). Omlouvám se za kvalitu fotek, ale vůbec netuším, kdy se ke mně dostanou originály. Jsme jako yin a yang
Děkuji za přečtení i komentáře :)!

Kristýna

xxx

You Might Also Like

3 comments

 1. tie biele šaty sú top
  http://mimlovee.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 2. you too look beautiful! xx

  ReplyDelete
 3. Krásné fotky, tobě sluší snad úplně všechno.

  http://bayachick.blogspot.cz/

  ReplyDelete

Send me a message!