Fashion Lifestyle

BACKSTAGE FOTKY

January 22, 2015Epic Betch Kristýna



Dostala jsem kolekci většiny fotek z předchozího focení pro firmu, se kterou poslední dobou spolupracuji:). Do teď jsem dostala jen ne úplně kvalitní fotky, na kterých jsem byla navíc úplně vybělená. Tak jsem si teď mohla prohlídnout vše v originále, včetně "nepovedených" fotek. 


Rozhodně nejsem modelka, ani někdo kdo by být modelkou toužil. Ale jak už jsem psala v předchozích dvou článcích, moc mě to baví, protože tým přijede za mnou a starají se o mě, jako kdybych byla panenka a to si užívám.

Takže tady je pár těch nepoužitelných fotek:).












Někdy mi spíš přijde, že blbnu s kamarádkami, než že bych vytvářela hodnoty :D.





Hledání dobrého místa na focení mě baví ze všeho nejvíc, protože si na těhle test snímcích můžu dělat co chci a je jedno, jestli je to co mám na sobě v dobrém úhlu, nebo není :)






Alkoholici hned po ránu:D


bitch face on


Tak kočičko, teď si stoupneš k téhle zídce, která je jediné co tě dělí od pádu ze 47. patra a jde se na to :D.
Nandat botky...

A bitch face on - jakoby se nechumelilo



Třásly se mi kolena. Možná se to nezdá, ale balancovat na stole na jehlách, když mezi mnou a pádem je jen zídka po půlky lýtka...no je to docela nervák. Možná stejný nervák jako pozorovat fotografku na druhé straně, jak stojí na špičkách na židli a k pádu má pravděpodobně ještě mnohem blíže než já.











Na některých fotkách bych se ani nepoznala :D.



Jediná nevýhoda focení je to, že se z každé kolekce najdou nejméně dva kusy, které prostě musím mít. Buď si přinesu domů něco, co nepotřebuji. A nebo na ten kousek dlouze vzpomínám.


Doufám, že tyhle fotky jednou v záchvatu uklízení počítače nesmažu a jednou budu vnoučatům ukazovat, že takhle babina vypadala za mlada :D.


Pokud je nějaké téma, které by Vás například ohledně cestování (nebo čehokoliv jiného) zajímalo, budu ráda, když mi napíšete námět do komentáře :). 



Děkuji za přečtení!

Kristýna

xxx

You Might Also Like

11 comments

 1. Do filmu bych Tě obsadila:-D Ve stylu jako Lara Croft :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To bych potřebovala nejakou mega pushupku :D

   Delete
 2. Jůů to jsou moc pěkné fotky. Hlavně to místo, ten výhled je nádherný :)

  ReplyDelete
 3. Anonymous18:30

  ahoj, kdysi si uvazovala o napsani clanku z thajske skolky....moc by me to tema zajimalo. dik ifka

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuji za připomenutí. Píši si to na seznam:).

   Delete
 4. Anonymous18:37

  Kristynko, jsi neskutečnou inspirací a tvůj blog aktualizuji denně! :) Dáváš mi naději na lepší život :) zajímalo by mě, jak si docílila té krásné barvy na vlasech? :) a když jsme u článků, co třeba každodenní radosti, které Thajsko přináší? :) A nebo počáteční investice k životu v cizí zemi, od čeho se odpíchnout? :) také by zajímalo, co máš vystudované? Působíš velmi inteligentně :) a jak si udržuješ tak super postavu? tak se měj krásně a těším se na nový článek! :) S.

  ReplyDelete
  Replies
  1. moc děkuji za takový milý komentář a nápady na články:). jinak té barvy na vlaasech jsem docílila úplně omylem, je to mix ex-blondýny, pokusu o přebarvení na hnědou a dvou dovolených pod ostrým sluncem. Nejsem si jistá, jak inteligentně působím, když píši jako třeťák :D. Bohužel češtinu používám už léta hrozně málo a má to své následky :-/.

   Delete
 5. Ty proužkaté černo-bílé šaty jsou moc krásné a pak ještě takové stříbřité v podobném střihu, ty bych brala! A ta fotka s flaškou je fakt top, to mě rozesmálo. Paruka je trochu zvláštní, ale ta blond není uplně marná, nechceš se k ní vrátít? :D Jinak námět na článek.... tak mě zajímá hlavně jídlo :D nákupy, příprava, restaurace, pořád dokola, mňam mňam. Pak taky třeba něco jako výlet po okolí, no a jako správnou best stalkerku mě zajímá tvůj nový byt a vše ohledně toho stěhování! :D a jsem ráda, žes nespadla ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. S blond nevím nevím. Pomalu se vracím prvně od asi dvanácti let, ke své pravé barvě vlasů, tak uvidíme, jestli mik nehrábne :D.

   Náměty na články jsou super. Na jídlo si chystám už šíleně dlouho. Je to šíleně obsáhlé téma, tak to asi raději rozkouskuji a něco postupně sesmolím:).

   Nákupy jsou to samé:).... a příprava? Myslíš jako příprava jídla? Nebo něčeho jiného:).

   Nový byt tak nějak postupně přidávám na insta...po částech. Článek na něj nechystám, přeci jenom chci alespoň něco mít jako moje soukromé místečko:).

   Delete
 6. Amazing photos!) Have a great day,
  Kisses from Ukraine
  xo xo
  Yours Maria from UKRAINIAN STYLISH REPORT

  ReplyDelete

Send me a message!