Bangkok Fashion

BLOGGERS AT THE VOGUE

January 25, 2015Epic Betch Kristýna

ENGLISH VERSION IS COMING SOON!
Nedávno jsem se vydala s kamarádkou do nově otevřené Vogue Lounge v Bangkoku. Je jich na světě pouze hrstka. Moje kamarádka žije v podstatě ten samý život jako já. Pracovala v cizí zemi pro velkou společnost. Rozhodla se, že už nechce dělat pro někoho, ale spíš sama na sebe. Miluje módu, cestování a dobré jídlo. A protože je zážitkoholik, rozhodla se zkusit život v Bangkoku, kde otevřela vlastní eshop s módou. A navíc je vášnivou blogerkou. 


Navíc její přítel pochází z jiné země než ona, a proto musí řešit ta samá dilema jako mnohdy já. Je až k smíchu, jak moc toho máme společného. Takže spolu podnikáme různé výpravy na cizinci zapomenutá místa a navzájem si radíme v našem podnikání a blogování.

Nedávno jsme spolu vyrazily do té nejšpinavejší nejzapomenutější indické restaurace, a tak jsme si tentokrát museli užít nějaký nablýskaný zážitek.

Když jsme zjistily, že se jen kousek od nás spojila móda s jídlem, nesměly jsme u toho chybět. 


Vogue otevřel svou oázu v centru Bangkoku jen pár kroků od stavby napůl hotelu a napůl rezidence Ritz Carlton. Stavba bude dokončena koncem roku 2015. A předpokládám, že se tím toto místo stane takovým "stylish district", místem kde uvidíte na lidech jen ty nejnovější modely světoznámých butiků. Teď je sice z terasy Vogue vidět na stavbu mrakodrapu, ale není to nic, co by pokazilo požitek z návštěvy.Vogue nabízí (tak jak jsem předpokládala) jídla miniaturních velikostí za velké ceny. Na druhou stranu každý kousek vypadá jako dílo umělce. Na druhou stranu v porovnání s večeří v Londýně jsou tady ceny úplně přijatelné.


:D


V restauraci bylo spoustu evropanek mezi 30-40 let, ktere v jednu odpoledne popíjeli šampaňské s kamarádkami a pár thajců, kteří vypadali, jakoby byli zrovna na cestě na červený koberec.

Celá restaurace je moc hezky zařízená a nejvíc funky mi tam přišlo to, že servírky místo tácu mají v ruce opravdický Vogue časopis. 

Srdce mi zaplesalo, když jsem viděla na titulce thajského Vogue z ledna loňského roku Evu Herzigovou (měla bych s sebou vážně začít nosit českou vlaječku, kterou kolem sebe můžu v takových chvílích zamávat :D)


Na rande s blogerkou to bylo naprosto dokonalé místo:). 


Je fajn potkat někoho, kdo je blázen stejným směrem jako vy...
International Fashion Diva 
Testujeme i zlatá tetování:)
:D
  
Thank you for visiting...


Jeden z důvodů, proč Bangkok tak moc miluji je ten, že můžu z luxusního koktejlu udělat jen pár kroků a jsem u mých oblíbených kuchařek, které za pár korun dělají ve svém skromném koutku lepší jídla, než většina restaurací po celém světě. Z ultra posh do riff raff :).
Zatím se mého novoročního předsevzetí o blogování držím zuby nehty! To, že chci pravidelně blogovat, ve mně vyvolalo chvilkovou paniku. Říkala jsem si, že jednou témata prostě dojdou...a co pak? Proto si moc vážím komentářů s nápady a náměty na to, co by Vás zajímalo nejvíc :). 

Stále mám v kapse ještě spoustu rozepsaných článků. A ještě jsem dokonce ani nenapsala články ze zemí, které jsem navštívila.... Takže panika snad ještě není úplně na místě.Takže děkuji za přečtení i komentáře :).


Kristýna

xxx

You Might Also Like

5 comments

 1. A já si říkala, že ses vyšvihla a článek je tu opravdu brzo, super! A žádné miniaturní jídlo za velké ceny jste si nedaly? :D kámoška má super husté vlasy, závidím :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vlasy ma bozske! A hlavne ji uzasne drzi:). S ni jsem si nic k jidlu nedala, nerada sedim u stolu s nekym, kdo si nic neda a ja ano :D. Prijdu si potom jako hamoun. Ona spoustu jidel neji a bohuzel ji tam nic neuchvatilo, tak budu muset priste s nekym jinym:).

   Delete
 2. Anonymous21:48

  A jaký má kámoška blog? :))

  ReplyDelete

Send me a message!