Bangkok Lifestyle

Same same but different

May 10, 2015Epic Betch Kristýna

English & Česky

Thanks to social networks I had a chance to meet some amazing people. If you follow my instagram you surely seen few of them. I personally love to read unique blogs and stalk interesting souls  :D. So if you are like me you will be maybe interested in these 3 amazing ladies.

Díky sociálním médiím jsem měla šanci poznat osobně spoustu skvělých lidí. Pokud mě máte na instagramu, určitě jste viděli některé z nich:). Moc ráda čtu originální blogy a stalkuju zajímavé lidi. Pokud jste také takoví, možná Vás budou zajímat tyhle tři skvělé ženy.

Elise
Elise is Canadian girl who lives in Bangkok and travels a lot around Asia. She is writing her fashion / travel blog http://apieceofelise.com/ . Elise told me some very cool stories about her first year in Thailand and I just hope she will write few articles about it in future too. She was studying in Bangkok and that gives her little bit different view of Thailand :).


Elise je kanaďanka, která žije v Bangkoku a cestuje okolo Asie. A píše módní/lifestyle blog http://apieceofelise.com/. Elis mi vyprávěla o jejím začátku v Thajsku a já jen doufám, že o tom také napíše brzy článek. Protože v Bangkoku i studovala, má na Thajsko trochu jiný pohled :).


Isabel
I'm sure you will love Isabel (Prettyfrowns). This singaporean girl is not only ridiculously photogenic but she also takes great photos and somehow she makes you wanna stalk her on every single social media possible. She is not only pretty but also very funny girl. I'm checking her snapchat 2-3x per day and I can't stop! Check her out and don't forget to add her on instagram too: http://prettyfrowns.com/ .

Jsem si jistá, že budete milovat Isabel (Prettyfrowns). Tahle slečna ze Singapůru není jen neskutečně fotogenická, ale také fotí skvělé fotky a nějakým zvláštním způsobem Vás donutí k tomu, že jí budete chtít stalkovat na všech možných sociálních médiích. Není jen moc hezká, ale také je velmi vtipná. Na její snapchat koukám 2-3x denně a nemůžu přestat! Tohle je její blog http://prettyfrowns.com/ . Určitě nezapomeňte kouknout na její instagram:).

Nun
And the last one is Bangkok based Nun. Nun was born in Thailand to thai parents... but she is the least thai person I have ever met. It almost feels like she looks asian but thinks english. She designs her own collection of clothes (http://nunbangkok.com/) plus she writes very successful blog -  http://nunstyleblog.com/. Every single photo which Nun posts is absolutely perfect. I love the fact that she is able to put some unmatchable things together and make an outfit which completely works for her. And her instagram will put 99% of other instagram accounts to shame. Nun is very warm and sweet person and that definitely shines through her social networks. Especially her snapchat where she often shows her two sausage puppies. This girl has a great sense of humour, cool fashion and amazing skin. You will feel like you want to hate her for it - but you will love her anyway!

A třetí je Nun, která se narodila v Thajsku thajským rodičům, přitom je to ta nejmíň thajská osoba, kterou jsem kdy potkala. Přijde mi, že vypadá jako asiatka, ale přemýšlí spíš jako evropanka. Nun má svou vlastní kolekci oblečení, kterou společně se svým přítelem navrhla (http://nunbangkok.com/), navíc píše velmi úspěšný blog http://nunstyleblog.com/. Každá fotka, kterou Nun přidá, je naprosto perfektní. Moc se mi líbí, že dokáže dát dohromady naprosto nehodící se kousky a vytvořit tak outfit, který je k ní naprosto dokonalý. A její instagramový profil je umělecké dílo samo o sobě. Nun je velmi milá osoba a to je rozhodně vyzařuje i z jejích fotek a profilů - speciálně z jejího Snapchatu, na který často dává fotky s jejími jezevčími štěňátky. Tahle (pár měsíců stále ještě) slečna má skvělý smysl pro humor, super módní kousky a nádhernou pleť. Já vím, že máte pocit, že jí za to chcete nenávidět, ale stejně jí budete milovat:).


Me, Elise, Nun and Isabel went for a date lunch together this Friday. It felt like beginning of some joke at first. Czech, Canadian, Thai and Singaporean are sitting at one table... :D. But it was lots of fun. And our outfits were matching too! We went to my favourite Rocket Coffee Bar in Central Embassy . Each of us comes from completely different background but we still like the same things :).

Já, Elise, Nun a Isabel jsme vyrazily v pátek na společný oběd. Zní to skoro jako začátek nějakého vtipu. Češka, Kanaďanka, Thajka a Singapůranka sedí u jednoho stolu....:D. Ale bylo to super:). A dokonce jsme měly naprosto sladěné outfity, až jsme vypadaly jak nějaké podivné hostesky! Zašly jsme do mého oblíbeného Rocket Coffee Bar v Central Embassy . I když každá pocházíme úplně z jiného prostředí, stejně máme rády to samé:).

 And thanks to my lovely ladies you can find me on Snapchat now too:)!

Thank you for reading!

 A díky těmhle skvělým slečnám mě nově najdete i na Snapchatu jako FashionHouseCz :).

Děkuji za přečtení a komentáře!


KristýnaYou Might Also Like

1 comments

Send me a message!