Haul video

Video HAUL Chatuchak trh Thajsko

May 27, 2015Epic Betch Kristýna

             
Czech Video

Článek o trhu si můžete přečíst ZDE.

You Might Also Like

5 comments

 1. Jeee, ten batůžek je super. Líbí se mi takový styl. :-) Dlouhý bíločerný overal vypadá dost dobře, moc pěkné nákupy.
  welcometomyworld

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuji:). Můj styl to sice dlouho nebyl, ale není nad zmeny!

   Delete
 2. Vsechny veci jsou uzasny, nemluve o tech cenach.. takze opravdu diku dik za video, urcite to tam stoji za navstiveni :)
  Jinak to jak si koupila ty naramky, at uz od te pani a nebo potom od toho manzelskeho paru, je vazne krasny! Jsem na tohle uplne stejna a strasne moc me to potesilo!

  ReplyDelete
  Replies
  1. :D nejsme samotné! je nás víc. někdy mám fakt takovou náladu. v Thajsku je totiž hrozně nevzdělaných lidí, kteří jsou zapšklí, vůči lidem, kteří mají peníze. nebo aspoň vypadají v jejich očích, že peníze mají. A jsou schopní dělat takové hnusárny, jen aby člověka obrali. práci odmítají, protože by si stejně nevydělali miliony, takže raději podvádějí a kradou a to jen z jejich lenosti, ne že by třeba neměli na jídlo, ale nemají na iPhone.

   Takže když pak narazím na nějaké takovéhle tvrdě pracující, nebo aspoň upřímně a mile vypadající, tak z toho mám hroznou radost :D. Už jsem ale kdysi jako dárek z eshopu posílala takové přívěsky na klíče, od jedné thajské rodiny, která je ručně vyráběla. Dokonce jsme jim sehnali víc materiálu, aby na tom ještě víc vydělali. A když jsem je začla od nich kupovat a posílat zákazníkům, tak byly samé ošklivé reakce. Vůbec jsem to nechápala. Dávala jsem do balíčků i lísteček s vysvětlením, co jde. A jen jsem byla kazdou chvíli nařknutá z podvodu :D, i když tedy nevím z jakého podvodu. Tak jsem ty přívěsky musela přestat posílat :(.

   Delete
 3. To s těmi náramky je úplně úžasný, až jsem měla slzy v očích - taky jsem hrozná cíťa. Je to od Tebe moc krásný! U nás v Tescu někdy narazím na pána, který sedí u východu bez jedné nohy :( a prodává takové dřevěné ručně malované magnetky. Za jednu má nastavenou cenu 40,- Kč, ale mně to nikdy nedá a koupím třeba dvě za 200,- korun, když už o tom píšu, tak Ti ještě povím, že mi nedávno Vláďa přinesl domu další magnetku. A protože jsem věděla, že tam ten pán je, tak jsem tam běžela :D a když se mě zeptal, jestli chci koupit magnetkuu, tak jsem mu řekla, anoo už mám asi 4 doma . A on "aha omlouvám se, tak přeji hezký den" a já "neee, ne já jí chci :DD" a začala jsem mu vyprávět, jak jednu nosím v peněžence pro štěstí, druhou má přítel a že nám opravdu nosí štěstí :-) nejhorší na tom je, že vždycky když to kupuju, tak zajdu za roh a začnu brečet, jak mi ho je líto, a zároveň že mám dobrý pocit, že jsem dala peníze lidem, které si je zaslouží, třeba místo několika čokolád a sladkostí. :) Pán měl hroznou radost, tak jsem z toho měla zase krásnej pocit. Ale takovým těm lidem co chodí s košíčkem, těm nic nedávám, protože mě nikdy nepřesvědčili o tom, že bych si to od nich měla koupit a že ty peníze fakt půjdou na to, o čem mluví. Tady ten pán je skromný a milý člověk, vždycky si to od něj ráda koupím, i když jich mám už víc (a rozdávám je v rodině)

  a musím říct, miluju Tvoje videa :))

  ReplyDelete

Send me a message!