Cestovani Thajsko

VIDEO - stěhování do Thajska

May 01, 2015Epic Betch Kristýna

   
Czech video
A je to tady. Dlouhé video přeplněné tunou informací. Pravděpodobně bude zajímat spíše ty, kteří o stěhování právě přemýšlejí. Vypadám tam jako květák, ale o to nejde! Jde o to, že Vám to snad zodpoví všechny otázky:).

Kristýna

xxx

You Might Also Like

6 comments

 1. Tyjo, když jsem koukla na to video, tak jsem si pomyslela, že je to šíleně dlouhý a že nevím, jestli na to budu koukat, ale pak jsem si to pustila k přípravě večeře a je to moc zajímavý!! :) Myslím, že jsi to řekla hezky, že to není jen taková idilka. Thajsko teda asi není úplně země pro mě, zvlášť jestli nemaj dobrý a levný sýry :D hihi :) ale nejen kvůli tomu, spíš tíhnu k Jižní Americe, ale čím dýl nad tím přemejšlím, tak si uvědomuji víc negativ. Ale naštěstí to není pro mě úplně ještě aktuální, tak se mi třeba časem vyjasní :) jinak kouknu na tu stránku, to zní jako super tip pro představu! :) těším se na další článek! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sýr, víno a jahody...to mi tady ničí úplně nejvíc. Buď to není dobré, nebo je to drahé (pro představu malá krabička jahod 900,-, hnusný víno za 400,- flaška a aby to bylo k pití, tak je to pak mnohem mnohem dražší a ten sýr je ještě to nejjednodušší :D). Máme v rodině také jednoho člena, který k Jižní Americe šíleně tíhne a myslím, že to brzy zabalí a vypálí tam. Já jsem tam osobně nikdy nebyla, ale vidím tam s Thajskem hodně podobností, co se vlády a lidí týká. Moc děkuji za milý komentář a přeji hodně štěstí s budoucím rozhodováním!

   Delete
 2. No, máš můj obdiv, to tedy jo. :) Přínosný video. Co se marketingu týká, myslíš že je možná i online spolupráce, tedy aniž by se člověk do Thajska rovnou stěhoval? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jakou přímo online spolupráci máš na mysli? Ve videu jsem spíš mluvila o sales jobs v marketingu. Tedy přímo o prodeji reklamního prostoru firmám. Na tyto pozice tady cizince hodně berou. Na vytváření reklam atd. jsou už thajci levná pracovní síla a v back office jsou ideální:). Takže si nemyslím, že by thajské firmy chtěli platit víc peněz zahraniční firmě za něco, co jim tady udělá thajec za halíře. Navíc jakýkoliv neosobní kontakt s thajskou firmou je téměř nemožný (na emaily se zásadně neodepisuje, telefony pokládají :D).

   Delete
 3. Moc příjemné video, přežlebtů jsem si nevšimla :) musím říct, že je to velká pravda, že Česko je prostě levné, to můžu vidět teď, co tady kolik stojí a kolik to stojí u nás, když k nám přijede Angličan na dovolenou, tak si musí prostě lebedit, jaké je to u nás krásně levné. Myslím, že většina zemí je cenou více méně úměrná tomu, kolik tam lidi tak zhruba vydělávají, samozřejmě je někde něco dražší a někde něco levnější, to je všude. Stěhování není lehké ať se člověk stěhuje kamkoliv, tak snad bude tohle video přínosné někomu, kdo se stále rozhoduje...

  ReplyDelete
 4. Moc Ti za tohle video děkuju :) Kdovíproč jsem ho objevila až teď, ale je fakt super a plný informací. Trochu sundá ty růžový brejle, ale na druhou stranu stěhování do Thajska musí být mega výzva. Takže to určitě prubnu a kdoví, třeba se zadaří a já za pár let budu mít svůj malej hotýlek :)
  P.S: Jen nevím, jak přežiju bez těch sýrů :D

  ReplyDelete

Send me a message!