Bangkok Collaboration

SUMMER DRESS

June 21, 2015Epic Betch Kristýna

ENGLISH/ČESKY

I'm not afraid to stand in the middle of the road and stop the traffic just to get a good photo. Especially in Thailand where people never complain about that as long as you are holding a camera :D. They are very supportive in that way and usually more than happy to help.

Nebojím se stoupnout si doprostřed rušné silnice kvůli dobré fotce. Speciálně v Thajsku, kde mají pro focení lidé opravdové pochopení:). Pokud v ruce člověk drží foťák, nebo pózuje, tak nebude nikdy nikdo nadávat, ba naopak!

I found this cute little soi (back road) hidden behind the Klong Toey Market in Bangkok. And I knew I have to come back to take some photos there. It is just perfect. With traditional thai wooden two floor houses, thai flags everywhere mixed with Chinese writing on houses. This place is old and little bit dirty but so picturesque in its own way.

Objevila jsem tuhle nádhernou soi (thajská ulička) za známým Klong Toey trhem v Bangkoku. A věděla jsem, že se tam musím někdy vrátit na focení. Tahle ulička je perfektní. Po celé jedné straně má tradiční dřevěné dvoupatrové thajské domky, všude jsou vyvěšené thajské vlaječky a sem tam jsou ještě čínské nápisy. Tohle místo je sice trochu "špinavé" a přitom naprosto dokonalé:).

As always the local people were being very nice to us. They would probably let us go even into their living rooms if we wanted to go there. 

I love thai beaches and islands. For few days every now and then ...but for me, nothing is as colourful and happy as Bangkok. I need some action in my live. Something new happening all the time. Something new to discover every day. And only big city like Bangkok can give me this kind of a lifestyle.

Jako vždy při focení - místní na nás byli úžasní:). Věřím, že kdybychom požádali, tak by nás bez problémů kdekdo pustil až do jejich obývacího pokoje.

Vážně miluji thajské pláže a ostrovy...pár dní jednou za čas. Ale pro mě osobně není nic tak zábavné a barevné jako Bangkok. Potřebuji, aby se okolo mě neustálé něco dělo. Aby bylo neustále co objevovat a aby mě místo kde žiji, každý den nějak překvapilo. A takovýhle styl života mi může dát jen nějaké velké město jako třeba Bangkok:).

Everybody is looking for something else. And maybe I just want little bit of everything :)! Being in Bangkok means that there is only something like 2 hours between me and all the great places in Asia. And because we get bored of sitting in one place quite easily trips to the islands and other places are something which definitely keeps us entertained. This will maybe sounds like a diary of a spoiled girl. But we all like to talk about what we love. And I love Bangkok!

Každý hledá v životě něco jiného. A já pravděpodobně chci od všeho trochu:)! Jedno z největších výhod života v Bangkoku je to, že je nám tolik nádherných míst na dosah. Není tak problém být behěm chvilky z ruchu velkoměsta na krásné pláži:). Možná tohle vše zní jako deníček rozmazlené slečny. Ale my všichni rádi mluvíme o tom, co milujeme. A já miluji Bangkok! You Might Also Like

13 comments

 1. Anonymous19:47

  Very cute!

  ReplyDelete
 2. Anonymous19:53

  šaty jsou moc pěkné

  ReplyDelete
 3. Nadherne saty.. to reseni tech zad je skvele, prijde mi to vice sexy nez kdejake vystrihy az k pupiku ale zaroven to jsou jen zada :) V Thajsku mas nadherne, snad se tam taky nekdy dostanu:)
  Lenny Mali i Danmark

  ReplyDelete
  Replies
  1. Prijde mi to taky takove mene vulgarni :). Moc dekuji! A pokud prijedes, tak se urcite ozvi!

   Delete
 4. hrozně moc ti to sluší,krásné šaty :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Moc děkuji :). Jsou to moje první maxi šaty a nějak nechápu, proč jsem je tolik let nechtěla:).

   Delete
 5. Ahoj:) Šaty jsou z sheinside? Myslím, že před rokem jsme si tam s kamarádkou přesně tyhle objednali a nakonec jsme je museli prodat...neseděly nám přes prsa...resp. seděly, ale měly na nich takový šev přesně uprostřed, co dělal "špičky" :D
  No zkrátka jsem se chtěla zeptat, jestli střih šatů upravili? Protože se mi zdá, že Tobě sedí skvelě :)
  Krásné fotky!!!

  ReplyDelete
 6. moc krásné šaty :)
  btw. ty lidi, jak koukají :D to píše :)

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 7. To jsou nádherný šaty a tobě hrozně slušej!! A Thajsko ti hrzně moc závidím, snad se tam taky někdy podívám! :)

  ReplyDelete
 8. Šaty jsou krásné! Jen bys pod nima neměla schovávat tak krásné boty, příště k nim radši něco kratšího a bude to top :)) L

  ReplyDelete
 9. Naprosto překrásné šaty!

  ReplyDelete

Send me a message!