Giveaway Lifestyle

Thank you!

September 20, 2015Epic Betch Kristýna

English/Česky
There was so much going on in the last couple of weeks. I went to Cambodia, Singapore, Phi Phi Islands and now I'm back in Bangkok again.

The good thing is that I wrote article about every single trip. The bad thing is that the articles are (still!) only 90% finished. 

My life is right now just about good food, lots of office work and some more food. I have few very busy months in front of me and hopefully I will be little bit more settled after that. 

But I would like to say thank you to all my instagram followers for helping me to reach 10k. And that is why I prepared little competition :). If you would like to win "mystery gift" you need to follow my instagram account and tag your most favourite instagram accounts in comment under the competition post. I'm going to choose the winner next week!

And what is inside this mystery gift? I can tell you that it's very Asian. And you can't get in Europe. It is something you can keep, something you can eat and something you can use. 


Za poslední týdny se toho dělo tolik. Pokud mě máte na snapchatu, tak asi máte alespoň malou představu. Byla jsem v Kambodži, Singapuru, Phi Phi Islands a teď jsem konečně zpět v Bangkoku.

Dobrá zpráva je to, že jsem o každém výletu napsala článek. Špatná zpráva je ale to, že jsou články napsané jen na 90% :D.

Můj život se aktuálně točí hlavně okolo dobrého jídla, práce za počítačem a zase jídla. Mám před sebou několik rušných měsíců a snad se to po Vánocích zase trochu uklidní:).

Ale teď bych hlavně chtěla poděkovat všem, kteří sledují můj instagramový účet, protože je Vás tam už přes 10 tisíc a to není vůbec málo! Takže jako poděkování pro Vás mám soutěž o tajný balíček, který se bude ale rozhodně moc líbit :). Pokud chcete tajný balíček vyhrát, stačí když mě budete sledovat na mém instagramovém účtu a pod soutěžní fotografii do komentáře označíte Vaše oblíbené instagramové profily. Výherce vyhlásím příští týden.

A co je v tom tajném balíčku? Můžu Vám prozradit, že je tam něco velmi asijského :)! Je tam něco, co si v Evropě nekoupíte. Něco co Vám vydrží hodně dlouho, něco co můžete ochutnat a něco co můžete použít.Tak šup na můj instagram!

Posílám pusu a přidávám pár random fotek...

xxx

KristýnaBerte to jako ochutnávku budoucích článků :-*

You Might Also Like

2 comments

  1. You have been so busy and I can't wait to finally see your posts. :)

    ReplyDelete
  2. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete

Send me a message!