Bangkok Cestovani

W Bangkok

September 04, 2015Epic Betch Kristýna

English/Česky I'm being asked over and over the same question for the past years. "Could you recommend us place to stay in Thailand?"

Pořád dokola dostávám jednu a tu samou otázku. "Mohla bys nám doporučit hotel v Thajsku?"

And it is almost impossible to answer this question. Everybody is coming with different budget and with a different needs. So I decided to show you two great places to stay in Bangkok which I live and it is up to you to decide. One high-end and one budget option. And today I'm going to show you the fancy one :).

A je skoro nemožné na tuhle otázku odpovědět. Každý má totiž o hotelu jiné představy a je ochotný utratit za hotel jinou částku. Takže jsem se rozhodla, že Vám představím dvě super místa. Jedno luxusnější a druhé spíš pro baťůžkáře. Takže se pak můžete rozhodnout podle sebe. A dnes Vám představím ten luxusnější.

I stayed or visited almost all of the top luxury hotels in Bangkok. And I loved them all. But there is something very special about the W Hotel in Bangkok.

Za ty roky v Thajsku jsem byla ubytovaná, nebo jsem alespoň navštívila téměř všechny luxusní hotely v Bangkoku. A všechny jsem měla kvůli něčemu ráda. Ale W je úplně jiný, než všechny ostatní.

W Hotels are made for trendy people. Or people who like to stay at a fun place. First of all W is in my most favourite part of Bangkok. It is quite modern part of Bangkok, there is a coffee shop on every few meters. And there is the well know Ku-De-Ta Restaurant and Bar. It is right next to the BTS station so it is also very convenient in thai traffic madness. This is definitely not the part of the town where women sell themselves on the pavement. It is close to many cool restaurants. And it is still just 2 minutes to busy street food road called Suan Plu which you should visit at night time for the best wagyu burger in town or for some chicken and rice:).

Hotely W jsou zaměřené na trendy lidi, kteří se rádi ubytují v nevšedním zábavném místě. Jako první bych chtěla říct, že W je v mé nejoblíbenější části Bangkoku. Je to poměrně moderní část Bangkoku, na každém rohu je kavárna. Je to jen pár kroků od známé restaurace a baru Ku-De-Ta. A také je to jen pár kroků k BTS nadzemce, která se v Bangkoku občas opravdu hodí:). V téhle části Bangkoku rozhodně neuvidíte jak se lehké ženy prodávají po večerech na chodníku. Je to blízko k velkému množství zajímavých restaurací. A přitom je to jen dvě minutky k ulici Suan Plu, kde zažijete takové to "syrové thajsko". Najdete tam restauraci s tim nejlepším Wagyu Burgerem v celém Bangkoku a nebo stovky klasických thajských dobrot :).
So what is so different about the W at Bangkok? Well...you will understand as soon as you enter the fancy W door. On your left side is the WooBar which is a great bar with the most amazing cocktails. And in front of you is the reception which looks like a jewellery. Every wall, every table, every corner has a meaning. There is so much to discover and play with.

A co je tedy tak unikátní na W Hotelu v Bangkoku? Tomu porozumíte hned jak projdete W dveřmi. Na Vaší levé straně uvidíte WooBar, což je úžasný bar s těmi nejlepšími koktejli. A před Vámi bude recepce, která je posázená tisíci drahokamů. Každá stěna, každý stůl a každý roh v tomto hotelu má svůj vlastní význam. Je toho tolik k vidění.

What I love about the rooms the most is definitely the pair of oversized glittery (of course :D) boxing gloves. The rooms are perfect and their beds are actual heaven. You will never have a better sleep than on those. You will maybe ask why they put boxing gloves and weird looking pillow in every room. And why there is a blanket with pictures of a dragon in boxers clothes... 

Co miluji na W pokojích nejvíce jsou určitě obří boxovací rukavice, které jsou (jak jinak :) posety glitry. Pokoje jsou naprosto dokonalé a W matrace jsou nepopsatelné. Možná se ptáte, proč jsou v každém pokoji zrovna boxovací rukavice. A proč je tam také zvláštní polštář, co vypadá jako ušitý z boxerských trenek. A proč je na dece potisk s drakem, který je oblečený jako boxer... 
This is their funky way to make it thai. Thailand is well known for Muay Thai Boxing. And W incorporated this in every room. And also the WooBars design should remind us of a boxing ring....with little bit sparkle on the top!

Tohle je způsob, kterým W chytře zakomponoval něco tradičně thajského do každého pokoje. Thajsko je velmi známe svým Muay Thai boxem. A tak tím vyzdobil i pokoje. I samotný WooBar dizajnem připomíná právě boxerský ring...s trochou toho zakomponovaného třpytu!I love the W Swimming Pool. Sometimes I just go there to have a drink because the atmosphere is really nice. I have never seen more beautiful looking pool. It is truly unique. There is an underwater music as well. It is not very family orientated hotel so if you are single or a couple you will definitely enjoy it there. I love kids and I'm never ever complaining about crying child on a plane or anything like that. Kids can sometimes cheer up the atmosphere and it is nice to have laughing kids around. But I have to admit - I enjoyed kids-free place for once :).

Bazén v W je kapitola sama o sobě. Protože to nemám daleko, někdy tam zajdu jen na kávu, protože je tam suprová atmosféra. Nikdy jsem neviděla takhle originální bazén. Je to opravdový unikát. V bazénu je podvodou puštěná muzika a celková atmosféra je skvělá. Tento hotel je zaměřený na singl cestovatele nebo páry. Ale děti tady neuvidíte. Děti zbožňuji a nikdy bych například nenadávala, že vedle mě v letadle plače miminko. Děti mě jednoduše neiritují a naopak, mám ráda, když kolem cupitají a dodají místu trochu té bezstarostné srandy. Ale musím přiznat, že jsem si tuhle zónu bez dětí tentokrát užila!So if you are looking for a hotel in Bangkok and you don't want the traditional colonial style luxury hotel - W is the place for you!

Takže pokud hledáte pěkný hotel v Bangkoku a nechcete do tradičního kolonialistického stylu luxusních hotelů v Thajsku - W je místo pro Vás:).

I took Stefan there for our anniversary couple of years ago. And we really enjoyed our stay there. So I was very happy when I was able to do collaboration with W and visit my most favourite hotel again few weeks ago. But this is not my last time at the W! Because WooBar is the place for us to start almost every night out in Bangkok :)! 

Stefana jsem vzala před pár lety na naše výročí právě do W. A moc jsme si to tam užili. Takže jsem měla velkou radost, když jsem měla šanci využít spolupráce s W a znovu tento hotel před pár týdny navštívit. Jedno je ale jisté, nebyla jsem tam rozhodně naposledy! WooBar je totiž tradičně naše místo, kde pro nás začíná každá "pařba v Bangkoku" :)!


Kristýna
You Might Also Like

7 comments

 1. Ty si proste perfektná, zbožňujem tvoj štýl. Neskutočný blog a neskutočná inšpirácia!
  Len tak ďalej, veľa úspechov! :)

  Izabell │MY DIARY/klik/

  ReplyDelete
 2. Thanks for your share,love your handbag.


  http://www.2015louisvuittonlvbag.com

  ReplyDelete
 3. Vypadá to luxusně! Hlavně ta boží vana a výhled. ♥ Já jsem sice zastánce trochu méně "pozlátkových" hotelů, ale jednou za čas tolik luxusu? Proč ne! Jinak jsi krásná hned bych tě nafotila. :D ♥

  ReplyDelete
 4. that's where I want to be right now. :)

  ReplyDelete
 5. Its really nice.... i will share this website with my friends.. Thanks

  Städhjälp Stockholm

  ReplyDelete
 6. Anonymous08:22

  I stayed there after reading this post and it was even better than expected. Thank you for this article.

  ReplyDelete
 7. I love that idea. Great post! I like you to share your experience Visit: Urology Care India

  ReplyDelete

Send me a message!