Collaboration Random

Big News and Random December

December 08, 2015Epic Betch Kristýna

 
I'm doing my best to be active and post on social media very often. But I feel like I opened too many accounts and it is harder and harder to keep everything as busy as I would like it to be. So let me just put all the important moments from last weeks into this one blog post. 


Snažím se být co nejaktivnější na co nejvíce sociálních sítích a pomalu se v tom začínám topit. Přijde mi, že jsem Vám toho na blogu moc poslední dobou neřekla a to se toho v mém životě tolik stalo. Tak Vám to nyní vše shrnu :).


My biggest news is that we went on holiday of a lifetime to Australia, you can see some photos in my previous article. I have been asked one very important question on this holiday and my answer was YES of course! 

Moje největší novinka je to, že jsme byli na té nejkrásnější dovolené v Austrálii, o které jste již mohli něco slyšet v mém posledním videu. Na této dovolené mi byla položena jedna velice zásadní otázka, na kterou jsem moc ráda odpověděla ANO!

We are trying to figure out where and how to do a bilingual wedding. To be perfectly honest - it looks quite stressful. It is not just the fact that we will have 2 groups of people where one doesn't speak the same language like the other one. But it is mainly about the different mentalities and traditions. Both our families are european and one could think that there shouldn't be a big difference between them.....well there is. I hope that we can make those differences into something fun. And that our wedding will be a beautiful day when our families meet and become one bilingual happy family.

A teď se tedy snažíme vymyslet, kde kde a jak uděláme dvojjazyčnou svatbu. Upřímně Vám povím, že je to trochu stresující. Není to jen o tom, že máme dvě skupiny lidí, kteří nemluví tím samým jazykem. Ale je to hlavně o tom, že obě skupiny pochází z jiných kultur a mají jiné tradice. Člověk by si řekl, že když jsou obě rodiny z Evropy, tak ten rozdíl nemůže být zas až tak velký...no ale je. Doufám, že se nám ve výsledku povede právě z těchto rozdílů udělat něco zábavného. A že naše svatba bude krásným dnem, kdy se naše rodiny setkají a bude z nás všech jedna šťastná dvojjazyčná rodina.
   
I'm not planning to go full on Bridezilla and turn my blog 180 degrees into a wedding obsessed blog. But you can expect something about our wedding every now and then here as well. My main focus is right now that we are happy and that we are not going to break up over the wedding planning :D.

Neplánuji se měnit na Bridezillu (tohle je docela podstatné slovo... BRIDE: nevěsta + Godzilla = Bridezilla - slečna, které přehnaně hrábne z plánování svatby). Nebudu otáčet můj blog o 180 stupňů a psát jen o svatbě. Toho se nemusíte bát. Určitě s Vámi budu na mém FB hlavně Snapchatu sdílet moje rozhodování a plánování. Ale na blogu svatební spam nebude. Sem tam něco napíši, ale snad všeho s mírou. Kdybych to přeháněla, klidně mi to dejte vědět! Teď je pro mě hlavní to, že jsem šťastní a že se nerozejdeme právě kvůli tomu plánování :D.

Because we are staying in Bangkok for this Xmas I'm trying to mix the tropical weather with Christmas mood. We have fairy lights around our cactus and ikea ginger bread dough in the fridge... I think I have done a good job so far :D.

Tento rok budeme na Vánoce v Bangkoku a já se zoufale snažím navodit vánoční atmosféru v tomto tropickém počasí. Už jsem dala světýlka na naše kaktusy a v ledničce mám těsto na perníčky z Ikeii. Myslím, že moje vánoční přípravy jsou dokonány!
We finally visited thai seaside town called Hua Hin.  Hua Hin is very close to Bangkok and it is a favourite place for bangkokians to go on a short holidays. It is also place where the thai royal family have their holiday home. But it is on the side of Gulf of Thailand. We don't really like to go to the Gulf of Thailand for holidays because the Andaman Sea offers much better beaches with crystal clear water compare to the Gulf of Thailand. Sadly the beach close to the Hua Hin centre wasn't very nice. Water was very cloudy and full of massive jellyfish. I didn't even go for swim in the sea because there was a jellyfish every few meters. I know that there are much nicer beaches on the south of Hua Hin (around 30 minutes from the centre), but the water will never be as clear as on the other side of Thailand on the Andaman Sea. We are spoiled - I know. But when it is only 1-2 hour flight from Bangkok to the paradise beaches on south of Thailand I don't see a reason to be on a beach which is only 50% as beautiful as on the other beaches in the south. Hua Hin is a great place to stay in a resort with nice swimming pool. It is very quiet place and I can understand why people like to go there. But it will not be my most favourite place in this beautiful country.

Konečně jsme navštívili thajské přímořské městečko Hua Hin. Hua Hin je poměrně blízko Bangkoku a je to oblíbené dovolenkové místo pro thajce z Bangkoku. Je to také místo, kam jezdí na dovolenou thajská královská rodina. Hua Hin je bohužel na straně Thajského Zálivu. Jak z mých článků o Thajsku nejspíše už víte, tuto stranu moc rádi nemáme. Na jedné straně Thajska je Thajský Záliv a na druhé Andamanské moře. Kvalita vody Thajského Zálivu a Andamanského moře je nesrovnatelná. Thajský Záliv má bohužel poměrně kalnou vodu, ale Andamanské moře má vodu křišťálovou, jak z vyphotoshopovaných katalogů. Thajcům to ale nevadí. Na dovolené nejezdí kvůli plážím, a tak je to pro ně kvalita vody poměrně nedůležitá. Pláže v Hua Hin poblíž centra byly opravdu hrozné. Voda byla špinavá a o co hůř, plná medůz. Medůz tam bylo tolik že jsem si ani nemohla jít zaplavat. Každých pár metrů nějaká byla a každou chvíli byla nějaká vyplavená na pláž. Asi 30 minut jízdy od centra jsou mnohem hezčí pláže, bohužel voda je tam hodně podobná. Jsme rozmazlení nádherou na jihu Thajska na straně Andamanského moře, já to vím. Ale když můžeme letět jen 1-2 hodinky z Bangkoku a být v naprostém křišťálovém ráji, tak se prostě s pláží jako je v Hua Hinu nikdy nespokojím. Na druhou stranu chápu, proč lidé do Hua Hin jezdí. Je to klidné tiché malé městečko. A na víkend u bazénu s rodinou v resortu je to ideální. Moje nejoblíbenější thajské místo ale Hua Hin rozhodně není.
That is my life update done :)! Now is time to do some xmas shopping. I'm having little personal xmas every other day when companies from all over the world send me their products in collaborations with my blog. That never gets old and I'm always excited to open the package and see what is in. My latest exciting collaboration is with my favourite Zalora. They are having an event called "12.12 Online Fever". There will be sale up to 80% on their website on the 12th December (only few days left!) and I honestly can't wait for it.

Tak to bylo vše o našich posledních několika týdnech :)! Teď je čas na vánoční nákupy. Již několik měsíců si užívám "malých Vánoc" každých pár dnů, kdy mi společnosti z různých stran světa posílají balíčky ve spolupráci s blogem. Vždy mám hroznou radost a trhám balíčky jak malé dítě. Moje poslední spolupráce je se společností Zalora. Od které tentokrát ale můžete něco dostat i vy. Se Zalorou již nějakou dobu spolupracuji, ale také od nich i sama nakupuji, protože mají ty nejpohodlnější boty. Za pár dní bude na jejich e-shopu velká akce a slevy až 80%. Tato akce se jmenuje "12.12 Online Fever" a bude to 12.prosince.
Plus there is a competition right now. You can win items from their website worth up to 5.000 THB. There are 3 simple steps to win it.

1. Go to en.zalora.co.th/women and sign up (or log in)
2. Pick items into your wishlist (the final price for items in your wishlist can't be over 5.000 THB)
3. Open your wishlist and click on Facebook icon and share your wishlist on your Facebook profile and Tag @Zalora and #1212OnlineFever

The winner will be announced on the 12.12 on Zaloras FB www.facebook.com/ZaloraThailand so don't wait any longer!

Co je ale pro Vás pro všechny jistě důležitější je to, že u nich právě probíhá soutěž o zboží za 3.500 Kč. Stačí postupovat podle 3 jednoduchých kroků a můžete vyhrát právě vy. Takže jak na to?

1. Jděte na www.zalora.co.th  a zaregistrujte se na jejich e-shopu
2. Projeďte e-shop a vyberte si do Vašeho wishlistu kousky, které se Vám líbí. (Celková cena za všechny kousky ale nesmí přesáhnout 5.000 THB!)
3. Klikněte na Váš wishlist a klikněte na ikonku facebooku. Sdílejte Váš wishlist na Vašem facebookovém profilu profilu a do popisku při sdílení označte @Zalora a #1212OnlineFever 

Soutěž končí již 9.12! Tak na nic nečekejte. A výherce bude vyhlášený 12.prosince na Zalory facebooku www.facebook.com/ZaloraThailand  a nic by mě nepotěšilo víc, než vidět výherce s českým (nebo slovenským) jménem! Takže good luck prdelky moje.

Kristýna

xxx
You Might Also Like

11 comments

 1. Anonymous15:00

  Congratulation darling!

  ReplyDelete
 2. Anonymous15:00

  A posilaji i do CR?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Běžné objednávky myslím že ne, ale výhru v soutěži odešlou kamkoliv :).

   Delete
 3. Anonymous23:11

  Kristy, moc gratuluji k zasnoubení. Co se outfitu týče, příště bych oblečení trošku přežehlila, takto to vypadá, jak když jsi ty šaty krávě z huby vytáhla :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kačko, děkuju moc za gratulaci. Možná to vypadá na fotce tak, jak píšeš, ve skutečnosti je to ale velmi lesklý materiál, který na fotkách vypadá nejspíše trochu pomuchlaněji, než normálně. Svoje outfity fotím tak, jak je nosím. Nevystyluji se jen na fotky před barákem a pak se jdu domů převlíct do tepláků. Nekdy něco vyfotím po půl dne v práci. Někdy předtím, než někam vyrazím. Tady na fotce jsem si dovolila v outfitu i trochu žít, než jsem se v něm vyfotila. Nebudu trávit hodiny photoshopováním záhybů, které se při nošení udělají. Na to jsou tady jiné blogerky, ale taková blogerka já nejsem :). Měj se krásně!

   Delete
  2. Anonymous21:30

   Nejsem Kačka ale děkuji za odpověď :) Taky se měj hezky :)

   Delete
 4. Anonymous06:18

  Budes delat i ty vanocni giveawy nebo je jenom takhleta letos s tim wishlistem? dik

  ReplyDelete
 5. Nice shoes :)
  BLOG M&MFASHIONBITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
  Maria V.

  ReplyDelete

Send me a message!